English Version English Version
Wersja Polska Wersja Polska
Version Espańol Version Espańol
Bill Baker Jewelry

1. Potrzebuję witrynę internetową. Co muszę zrobić?
Będziesz potrzebować nazwę domeny lub adres internetowy, który identyfikuje nazwę lub typ Twojego biznesu. Będziesz potrzbować miejsce gdzie znajdować się będą wszystkie pliki związane z Twoją witryną. Takim miejscem jest serwer hostingowy. Następnie musisz stworzyć strony, które będą należeć do Twojej witryny. W końcu, musisz pomyśleć o utrzymaniu witryny. Jeśli wszystko to brzmi za skomplikowane aby zrobić samemu, możesz zatrudnić projektanta stron internetowych żeby zaprojektował, stworzył i utrzymywał je dla Ciebie. azpDesigns jest gotowa Ci w tym pomóc.
2. Ile kosztuje stworzenie witryny?
Istnieje kilka czynników, od których uzależniony jest ostateczny koszt witryny. Do tych czynników należy ilość stron, z których się składać ma witryna, czy grafiki mają być przygotowane przez azpDesigns czy też dostarczone przez Ciebie, czy będzie konieczne użycie języków skryptowych i czy będzie konieczność użycia bazy danych lub innych specjalnych systemów takich jak konto handlowe. W końcu, będziesz potrzebować wykupić konto hostingowe i zarejestrować nazwę swojej domeny.
3. Jak długo zajmuje zaprojektowanie witryny?
Czas projektowania jest uzależniony od wielkości i skomplikowania witryny, a także nasze obecne obciążenie pracą nad innymi projektami.
4. Czy mój biznes potrzebuje witrynę internetową?
Będąc właścicielem witryny internetowej, dajesz swojemu biznesowi 24-godzinną reklamę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Jakie inne medium pozwala Ci reklamować Twój biznes na rynku obejmującym cały świat, każdej osobie w jej strefie czasowej i kiedy jej jest najbardziej dogodnie tą reklamę odebrać, a także pozwala na bezpośrednią korespondencję od clienta do Ciebie? Zalety witryny internetowej są niezliczone.
5. Co to jest web hosting?
Web hosting to serwis pozwalający na to aby Twoja witryna internetowa mogła być dostępna w Internecie. Serwis ten wymaga miesięcznej opłaty, która może się różnic w zależności od wybranej firmy hostingowej, typu Twojej witryny i ilości odwiedzeń Twojej witryny jakiej oczekujesz.
6. Jak mogę pomóc projektantowi mojej witryny?
Dostarcz nam jak najwięcej informacji jak możliwe. Jeśli masz jakieś wydrukowane materiały, takie jak broszury lub logo biznesowe, prześlij je nam. Jeśli podoba Ci się wygląd jakiejś innej witryny, prześlij nam adres tej witryny. Opisz nam swoje ogólne wymagania, takie jak kolory, czcionki, grafiki lub ogólny układ na stronach. To są elementy, które są najtrudniejsze i pochłaniające najwięcej czasu przy zmianach w późniejszej fazie projektu.
7. Czy będę mieć możliwość monitorowania postępów w projekcie?
Po podpisaniu kontraktu, otrzymasz adres internetowy zabezpieczony hasłem, gdzie wszystkie pliki należące do Twojej witryny będą dostępne przez cały czas trwania projektu.
8. Jaka jest różnica między projektowaniem i utrzymaniem witryny?
Projektowaniem nazywamy stworzenie nowej witryny. Utrzymanie witryny to robienie zmian na istniejącej już witrynie. Projektowanie jest oddzielne od utrzymywania witryny. Jeśli Twoja witryna będzie wymagała stałych zmian, polecamy kontrakt na utrzymanie witryny. Większość dobrych witryn regularnie aktualizuje dane zawarte na stronach. Regularnie aktualizowana zawartość przyciąga spowrotem odwiedzających.
9. Wasza firma znajduje się w innym stanie. Czy możemy pracować na odległość?
Tworzymy witryny internetowe dla klientów lokalnych i z poza stanu. Używając Internetu, emailu i telefonu, możliwa jest efektywna komunikacja z klientami z innych stanów. Dlatego też, Twoja obecność nie jest konieczna aby pomyślnie ukończyć projekt.
10. Dlaczego nie mogę znaleźć swojej witryny w wyszukiwarce internetowej?
Po podaniu adresu Twojej witryny do wyszukiwarki, może zająć kilka tygodni a nawet miesięcy zanim pająk odnajdzie Twoją witrynę i skataloguje ją w katalogu wyszukiwarki. Jak szybko Twoja witryna znajdzie się w katalogu zależy od planu ustalonego przez poszczególne wyszukiwarki.
11. Co to jest panel zarządzania?
Panel zarządzania to system pozwalający właścicielom witryn na aktualizacje danych na poszczególnych stronach witryny bez angażowania projektanta witryny. Przykładami takich aktualizacji są nowości, zdjęcia, ceny, itd. Panel zarządzania może być przygotowany tylko dla witryn napisanych przy użyciu języka skryptowego, takiego jak PHP, i bazy danych.
12. Chce mieć możliwość zmieniania zawartości witryny. Jak to mogę robić?
Istnieje kilka możliwych sposobów aby to robić. Dwoma najpopularniejszymi sposobami są poprzez użycie panelu zarządzania i poprzez robienie zmian za pomocą edytora do stron internetowych. Jeśli strona jest wykonana przy użyciu tylko kodu HTML, jedynym sposobem na robienie zmian jest użycie edytora do stron internetowych lub możesz też skontaktować się z azpDesigns i my je zrobimy dla Ciebie. Panel zarządzania, pozwala Ci na robienie niektórych zmian bez angażowania azpDesigns.

Strona Główna | Serwisy | Portfolio | Cennik | Wycena | Poradnik | Resources | Kontakt | Terms of Service

Copyright © 2000-2021 azpdesigns.com